KNOWLEDGE BANK FOR QUIXERR

Everything you need to know

Статуси замовлення


Що означає статус мого замовлення?

Після того, як замовлення розміщено, його статус змінюватиметься в залежності від наших чи ваших дій.

В очікуванні

Коли замовлення має статус "В очікуванні", вам потрібно надати необхідну інформацію для початку замовлення.

Ви побачите велику помаранчеву стрічку, що вказує на те, що для початку замовлення потрібна відповідь на наші інструкції.

В процесі

Коли замовлення має статус "В Процесі", це означає, що ви надали всю необхідну інформацію, і ми доставимо ваше замовлення протягом часу, що зазначений на сторінці замовлення.

Ви побачите очікувану дату доставки та таймер зворотного відліку доставки.

Ми радимо вам активно відповідати на оновлення, запитання та надавати будь-яку відповідну інформацію, щоб замовлення могло бути доставлене вчасно.

Призупинено

Коли замовлення має статус "Призупинено", це означає, що нам потрібна важлива інформація або роз’яснення, щоб продовжити роботу над проектом, і ми призупинили зворотний відлік поки не отримаємо від вас відповідь.

На погодженні

Коли замовлення позначено як "На погодженні", це означає, що ми надіслали вам проміжну частину роботи, яка вимагає вашого погодження. Таймер зворотного відліку буде призупинено, доки ми не отримаємо ваше погодження або запит на допрацювання (якщо доступний).

Доставлено

Коли замовлення позначено як «Доставлено», це означає, що ми надіслали вам повідомлення про доставку із завершеною роботою для перевірки. Ви можете прийняти доставку та оцінити нашу роботу або попросити внести правки (якщо доступно) до замовлення.

Ви можете залишити відгук про замовлення через кнопку зворотного зв'язку після прийняття доставки. Всі повідомлення з відгуками відображаються на сторінці Квікса. Ви можете не оцінювати замовлення, якщо не хочете цього робити.

Якщо вам потрібно внести правки в доставлену роботу, ви можете подати запит на допрацювання, якщо у вас є невикористані запити правок, або ви можете придбати додаткову правку.

Примітка: Замовлення будуть позначені як завершені через 7 днів після доставки, якщо ви не попросите ані правок, ані приймете доставлену роботу.

На допрацюванні

Коли замовлення має статус "На допрацюванні", це означає, що ви просите нас внести зміни у доставлену роботу відповідно до відправлених вимог. Ми доставимо роботу знову після внесення змін. І нам, і вам слід спілкуватися на сторінці замовлення, щоб розібратися з будь-якими питаннями щодо доставленної роботи.

Ви побачите повідомлення, яке вказує на те, що робота знаходиться на допрацюванні.

Запит на скасування

Коли замовлення має статус "Запит на скасування", це означає, що було відправлено запит на скасування поточного замовлення.

Завершено

Коли ми доставляємо замовлення, а ви приймаєте його, замовлення позначається як завершене. Крім того, якщо ми доставляємо замовлення, а ви нічого не робите (тобто не приймаєте замовлення або не просити внести правки) протягом семи днів, замовлення автоматично буде позначено як завершене через сім днів.

Примітка: Після того, як замовлення позначено як "завершене", статус замовлення вже не можна змінити. Однак спілкування з нами може тривати через приватні повідомлення, якщо потрібна подальша робота над замовленням.

Late

Коли замовлення позначено як "Late", це означає, що ми пропустили очікуваний час доставки. Ви маєте право скасувати своє замовлення.

Скасовано

Коли замовлення позначено як "Скасоване", це означає, що ми скасували ваше замовлення і повернули ваші кошти.Do you still have questions ?

Our support agents are ready with the answers.

Contact Us
quixerr 2020